Åpent hele året!

365 dager med opplevelser.

Se åpningstider og priser

Handlekurv

Dyreparken, Andre ordninger

Sist oppdatert: 29. april 2026

Hva slags Vis hensyn-ordning gjelder for «Møt og hils» på Jubileumstorget?

I forbindelse med vår 60-årsfeiring er det mulig å ta bilder med kjente og kjære karakterer fra våre ulike univers. Dette kan du lese mer om her. Det er en egen Vis hensyn-ordning for akkurat dette:

  • Til hvert klokkeslett med «Møt og hils» deles det ut 10 Vis hensyn-billetter til deg med Vis-hensyn-armbånd.
  • Det er maks 1 billett per person per dag, og du må derfor velge hvilket klokkeslett du ønsker billett til. (For eksempel «Møt og hils på Dyrene i Hakkebakkeskogen» kl. 11.30). Det er førstemann til mølla, og enkelte tidspunkt vil fortere bli tomme for billetter enn andre.
  • Billett hentes i Bursdagsvogna på Jubileumstorget. (NB: 1. – 3. mai må de hentes hos Saker som smaker, rett ved siden av Jubileumstoget).
  • Billetten gjelder for opptil fem personer.
  • Tomt for billetter? Da må du benytte deg av ordinær kø.

Dette er hvordan billetten ser ut, og den er ulik for hvert univers:

Dyreparken