Kistemåling med Glambek (For boende på Glambeks Hvilested)
Andre opplevelser
Glambek sjekker inn gjester (For boende på Glambeks Hvilested)
Fra kl 16:00-16:45 kan du sjekke inn på Glambeks Hvilested hos begravelsesagenten selv. Møt opp på Krematoriet og still deg i kø for en nær og personlig innsjekssopplevelse. (NB! Dette er en opplevelse, praktisk innsjekk gjøres separat) Kun for boende gjester på Glambeks Hvilested.
Glambeks dødsbra kveldsunderholdning (For boende på Glambeks Hvilested)
Glambek inntar scenen på Hvilestedet for å underholde gjestene. Han inviterer til både kisteprøving og tombola, og kanskje synger han en sang eller to for å få flere penger i kollektbøtta.
Estragons verden – Rottefangeren fra Sorø (egen forestillingsbillett)
Ta steget inn i Estragons historier, der eventyret blir levende og alt kan skje. I årets forestilling forteller Estragon om da han jobbet som rottefanger for Glambek – en ufyselig og ondskapsfull begravelsesagent. Vi blir med når Siful lever seg inn i fortellingen, og sammen står vi plutselig ansikt til ansikt med Glambek.
Oppmøte senest 20 min. før forestillingsstart. Oppmøtested er Sirkusteltet i Kardemomme by.
Her blir du skremt! Anbefalt aldersgrense er fra 6 år.
NB! Krever egen billett (50,-). Kjøp på nett her, eller utenfor teltet før forestilling. Hvis det er utsolgt på nett kan det fremdeles være mulig å få tak i billetter utenfor teltet.


