Destinasjon Dyreparken

Konsernsjef, Dyreparken Utvikling AS
Reidar Fuglestad
Tlf. 97 05 97 10
reidar@dyreparken.no

Økonomidirektør, Dyreparken Utvikling AS
Lasse Tønnessen
Tlf. 97 05 97 19
lasse@dyreparken.no  

Styreleder, Dyreparken Utvikling AS
Gunnar Grosvold

Administrerende direktør, Kristiansand Dyrepark AS
Per Arnstein Aamot
Tlf: 97 05 97 23
per@dyreparken.no

Salgs- og markedsdirektør, Kristiansand Dyrepark AS
Anniken B. Schjøtt
Tlf. 97 05 97 20
anniken@dyreparken.no  

Kommersiell direktør, Kristiansand Dyrepark AS
Morten Skraastad  
morten@dyreparken.no

Hotelldirektør, Dyreparken Overnatting AS
Wenche Munkelien
Tlf. 95 19 63 30
wenche@dyreparken.no 

Hotelldirektør, Dyreparken Hotell AS
Pål Sørvang Winther
Tlf. 90 73 62 60
paal@dyreparken.no