Åpent hele året!

365 dager med opplevelser.

Se åpningstider og priser

Åpent fra 20. juni

Fra 20. juni til høstferien.

Se åpningstider og priser

Rolleliste for Kaptein Sabeltanns Sjørøvernatt

Rolleliste for Kaptein Sabeltanns Sjørøvernatt 2020.

Idé og manus: Terje Formoe

Tekst og musikk: Terje Formoe

Bortsett fra Grevinnens sang (Alf Emil Eik – Terje Formoe) og Heksesangen (Stein Berge Svendsen – Terje Formoe)

Regi: Bjørn Sæter

Produsent Dyreparken: Underholdningssjef Roy Bjerke

Koreografi: Helén Vikstvedt

Musikalsk produsent, arrangør med mer: Alf Emil Eik

 

 

 

Kaptein Sabeltann

Kyrre Haugen Sydness

 

Langemann

Martin Karelius Østensen

Ole Martin Aune Nilsen

 

Skalken

Robert Skjærstad

 

Benjamin

Dagfinn Tutturen

 

Pelle Pirat

Kai Kenneth Hanson

Henrik Eilif Borge

 

Pysa Pirat

Frank Ole Sætrang

Yngvar Nilsen Skuland

 

Pinky

Sebastian Sjåstad Overå

 

Sunniva

Mathea Pedersen Kilane

 

Miriam av Gral 

Henriette Faye-Schjøll

 

Grevinnen 

Sofie Bjerketvedt

 

Vandreskuespillere

Louise Tofte Røiri

Mikkel Maanum

Maria Westher

Helene Langseth Solberg

Simen Kristoffer Gustafson Gloppen

Margrét Ólöf Erlendsdottir

Max August Key Graarud

 

Flammer m.m.

Igor Necemer

 

Dansere m.m.

Trond André Hansen

Chenno Tim

Gabrielle Bakke

Cecilie Marjatta Välinen

Fransiska Sveinall

Kirist Lucena Medella Andersen

June Elisabeth Baltzersen

 

Scenemester og produkjonskoordinator

Kjetil Lyseggen

 

Pyroansvarlig og produksjonskoordinator

Nicholas Khandji

 

Pyro

Stian Næss

 

Scenehjelp  

André Nordsveen

 

Kostymedesigner/kostymesjef 

Elise Henden

 

Kostymeansvarlige

Sandra Bergstrand

Viola Hamre

Katarina Grasmo

Pernille von Krogh Samuelsen

 

Maske- og parykkansvarlig 

Ila Ambjørnsen

 

Teknisk sjef Underholdning

Anders Topstad  

 

Utvikling gjesteområder, underholdningsstab

Joakim Foldøy

 

Lydsjef

Lars Hareide

 

Lydteknikere

Glenn Håland

Kristian Bronebakk

Mathias Gunnulfsen

 

Lystekniker

Tor Støve

 

Lysdesigner og lystekniker

Lars Lunder

 

Følgespotkjørere 

Annop Mattrai

Elin Therese Aksnes

 

Barneinspisient & scenearbeider

Marius Formoe

 

Smittevern- og gjesteflytansvarlig

Alf Ove Fremmersvik

 

Skippere 

Sigurd Vestberg

Christian Lomeland

Eilert Kirkhus

 

Dekksgutter

Olav Andreas Opedal

Kjetil Stray Homme

 

ADMINISTRASJON DYREPARKEN

Ine Igland

 

KAPTEIN SABELTANN AS

Terje Formoe & Therese Falk Formoe